Vyhľadávanie

V ponuke je 23 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Integer a nisi ante. Donec lorem leo, rhoncus nec tempus vel, bibendum quis nibh. Nullam...
Prvá novinka Nulla luctus dui vel elit adipiscing vestibulum. Proin molestie volutpat odio sed dictum. Cras...

Realitná kancelária – Dekan Real vznikla spojením realitných maklérov, ktorí pracovali v silných realitných spoločnostiach a rozhodli sa, že spojením sa, môžu vytvoriť kolektív novej realitnej spoločnosti Dekan Real, ktorá svojou profesionalitou predá, prenajme, alebo kúpi Váš byt, dom, chatu, pozemok, nebytový priestor s právnou a finančnou istotou.

V rámci našich služieb Vám poskytneme bezplatné poradenstvo týkajúce sa predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti. Dohliadneme na celý proces predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľnosti, preveríme nehnuteľnosť, vlastnícke práva, všetky ťarchy, či iné obmedzenia, zabezpečíme Vám všetky potrebné zmluvy a podklady, znalecký posudok, najvýhodnejší finančný úver a budeme dohliadať nad riadnym uhradením kúpnej ceny.

Ak nám prejavíte Vašu dôveru, my určite splníme Vašu predstavu o bývaní, naši makléri prídu na obhliadku Vašej nehnuteľnosti, zabezpečia kvalitné a rýchle spracovanie ponuky, prezentáciu a inzerciu na webových stránkach.
Radi by sme našou činnosťou prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie na Slovensku, a aj preto spolupracujeme len s akreditovaným právnikom a profesionálnymi hypotekárnymi poradcami, ktorí súčinne spolupracujú s bankami na Slovensku, čím minimalizujeme právne riziká spojené s prevodom vlastníctva nehnuteľnosti. Naši makléri sú profesionálne pripravení uľahčiť Vám realizáciu celého obchodu.
Cieľom našej práce, je stať sa pre Vás, pri akomkoľvek obchode s nehnuteľnosťami partnerom

číslo 1.

Adresa našej realitnej kancelárie: Kadnárová ulica čislo 61, Bratislava - Krasňany
Táto adresa Vám umožní parkovať bez problémov, dopraviť sa k nám nie je problém ani električkami a autobusovou dopravou smerujúcou do Krasňan Bratislava.
Akékoľvek otázky zodpovieme: 

Telefónne číslo                +421 907 832 124
 e-mail:     dekanreal-ZVNC-gmail.com          www.dekanreal.sk