Vyhľadávanie

V ponuke je 29 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Zopakuje sa scenár dvojciferného rastu cien aj v 2020? TLAČOVÁ SPRÁVA 21. január 2020...
Prvá novinka Prehľad cien Slovensko BytyDomyNovostavbyPozemky39 / 201940 / 201941 / 201942 / 201943 /...

Predaj 4-izbového rodinného domu, Hamuliakovo, okres Senec

Cena:
163 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Hamuliakovo
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 92 m2
Plocha pozemku: 368 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 106
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Dekan Real, ponúkam na predaj kvalitnú, modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu, v obci Hamuliakovo, okres Senec v zabývanej a tichej ulici, v tesnej blízkosti hrádze, len 10km od Bratislavy a takmer spojenej s mestom Šamorín.  Rodinný dom je súčasťou dvojdomu a stojí na rovinatom pozemku s výmerou 368 m2, z toho zastavaná plocha je 108 m2, a obytná plocha domu je 92,45 m2. Kolaudácia bola v roku 2015.

STAVEBNOTECHNICKÉ  RIEŠENIE:

Rodinný dom je nepodpivničený, má jedno nadzemné podlažie, povalový priestor na odkladanie vecí a je súčasťou DVOJDOMU.

Objekt je založený na základových pásoch z prefabrikovaných tvárnic DT. Konštrukcia obvodových a vnútorných stien je riešená ako montovaná z oceľových profilov zo systému Lindab construline. Z vonkajšej strany je objekt zateplený polystyrénom hr. 100 mm, z vnútornej strany obložený doskami fermacell s náterom. Stropy sú drevené trámové so sadrokartónovým podhľadom. Strecha je valbová s krytinou z betónovej škrídly BRAMAC. Klampiarske konštrukcie sú z poplastového plechu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Vonkajšia úprava povrchov je omietka na báze akrylátovej živice. V hygienických zariadeniach a v mieste kuchynskej linky je vyhotovený keramický obklad stien. Povrchy podláh tvorí plávajúca podlaha, v hygienických zariadeniach keramická dlažba. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Vchodové dvere sú plastové. Interiérové dvere sú drevené, rámové, s profilovými lištami, osadené do drevenej zárubne. Vykurovanie je podlahové teplovodné. Zdrojom vykurovania je plynový kotol. V dome je rozvod studenej a teplej vody, plynu, kanalizácie, TV. Objekt je opatrený bleskozvodom. Stavba je dobre udržiavaná. V celom dome je nainštalovaný alarm. Podkrovie sa využíva ako úložný priestor. Pozemok je celý oplotený betonovými dielcami, vstupná brána na pozemok s moderným dizajnom kovová s mechanickým otváraním. Pozemok poskytuje dostatok miesta na parkovanie 3 osobných áut a jeho architektúra povrchu strieda prvky zamkovej dlažby, trávnikov, okrasných drevín a okrasných kvetín. Na pozemku sa nachádza záhradný domček, studňa. Nízkoenergetický dom a jeho mesačné náklady sú 163 500 € spolu. Dom má zabudovaný signalizačný alarm. Mesačné náklady na dom na mesiac cca 100 €.

INŽINIERSKE SIETE:

Dom je napojený na verejnú kanalizáciu, plynovod, vodovod, vlastná vŕtaná studňa a elektrorozvod. (Elektrina 230 V, 400 V)

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOM

Zádverie                                4,29 m2                                

Izba                                     11,18 m2

Izba                                     11,90 m2

Obývacia izba                       14,98 m2

Kuchyňa s jedáľňou               21,05 m2

Kúpeľňa s WC                         8,21 m2

Chodba                                  8,69 m2

Samostatné WC                      1,75 m2

Izba                                     10,40 m2

Úžitková plocha                  92,45 m2

Terasa                                  27,26 m2                                                            

 

LOKALITA:
Obec Hamuliakovo sa nachádza na povodí Dunaja v blízkosti lužných lesov, od okraja Bratislavy je vzdialená len 10 km. Je ako stvorená na športové vyžitie nielen vďaka blízkosti hrádze. Nachádza sa tu veľká hokejová hala Hamíkovo, squashová hala, svoje miesto tu majú futbalové kluby, cez obec vedie medzinárodná cyklistická trasa Passau – Komárno.
Len 10 min. autom je vzdialený multifunkčný rezort X-bionic sphere v Šamoríne, ktorý okrem jazdeckého klubu ponúka široké možnosti relaxu a športu s olympijským vybavením na svetovej úrovni – pre profesionálov i amatérov. Niekoľko detských, plaveckých aj relaxačných bazénov s toboganmi poskytuje relax pre celú rodinu. Okrem športového vyžitia sa tu konajú rôzne európske i svetové športové súťaže, kultúrne podujatia, Tuli kino a na svoje si prídu aj gurmáni. viac info: www.x-bionicsphere.com/

V obci sa nachádza pošta, potraviny, kaviarne, reštaurácia, škola, škôlka, detské ihrisko, krásny kultúrny dom, futbalový štadión, zimný štadión. 8 min. cesty autom je vzdialené nákupné centrum – Lidl, Kaufland, DM, Deichmann, Tedy, Pepco, CCC, Takko, Kik, Sportissimo, Planeo, Super Zoo..., v súčasnosti sa buduje 3. etapa nákupného centra, kde pribudnú ďalšie obchody.

 

Cena nehnuteľnosti 158.500,- €.

V cene sú už započítané aj poplatky za služby realitnej kancelárie za právny a katastrálny servis.

 

Telefónny kontakt na predajcu: +421 907 832 124

Email: dekanreal-ZVNC-gmail.com

Kompletná ponuka realitnej kancelárie: dekanreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Anna Kľučková
Telefón:+421907832124
E-mail:dekanreal-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.